+420 776 049 897 pravdivy@opreal.cz
~

Bezpečí a korektní přístup

v rámci celého procesu, díky kterému můžete klidně spát.

Dostanete all inclusive služby,

které vám umožní věnovat se tomu, co máte rádi.

Získáte důvěryhodného partnera,

kterému můžete s klidem svěřit svou nemovitost k jejímu úspěšnému prodeji.

Jsem tak trochu jiný realitní makléř

Poskytuji komplexní realitní servis na špičkové profesionální úrovni. Mojí specialitou je převážně prodej nemovitostí pro bydlení – byty, rodinné domy, chaty a také stavební pozemky, zejména v Praze a Středočeském kraji. Mojí srdeční oblastí je lokalita dolního Poberouní (Dobřichovice, Řevnice, Černošice, Třebaň atd.), kde žiji se svojí rodinou.

Moji klienti se ke mně dostávají zejména na osobní doporučení. Pracuji sám na sebe, a proto vám mohu poskytnout precizně odvedené realitní služby přesně na míru. Vím, že každá nemovitost je jedinečná a prodej je často spjatý s náročnou životní situací. Ke každému prodeji proto přistupuji citlivě, s úctou a respektem, tak abyste se na mě mohli s důvěrou spolehnout a měli klidný spánek.

Ve své práci využívám všechno, co jsem se v životě naučil — od více než desetileté praxe v oceňování nemovitostí po vysokou empatii. Jsem zodpovědný, svědomitý a důsledný. Kde to jen jde, šetřím přírodu a její zdroje.  Způsobem, jakým pracuji, se pokouším měnit prostředí realitního trhu. Moje práce je mi posláním.

Těším se na naši spolupráci!